H5C2ER9.5/5-Z
TDK Corporation
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy H5C2ER9.5/5-Z with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy H5C2ER9.5/5-Z with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | H5C2ER9.5/5-Z |
|---|---|
| Manufacturer | TDK Corporation |
| Description | FERRITE CORE FOR TELECOMMUNICATI |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 2 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.62 | $0.513 | $0.398 | $0.354 | ||
| 250 pcs | 900 pcs | 1800 pcs | |||
| $0.318 | $0.292 | $0.248 | |||
Specifications
Data sheet
| Width: | 5.00mm |
|---|---|
| Tolerance: | - |
| Supplier Device Package: | ER 9.5 x 5 |
| Series: | - |
| Other Names: | 445-175082 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material: | H5C2 |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Length: | 9.50mm |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height: | 5.00mm |
| Gap: | Ungapped |
| Finish: | Uncoated |
| Diameter: | - |
| Core Type: | ER |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply H5C2ER9.5/5-Z, use the request quote form to request H5C2ER9.5/5-Z pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number H5C2ER9.5/5-Z.The price and lead time for H5C2ER9.5/5-Z depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# H5C2ER9.5/5-Z.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

