H28VN
Apex Tool Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy H28VN with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy H28VN with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | H28VN |
|---|---|
| Manufacturer | Apex Tool Group |
| Description | PLIER,CEE TEE CO,8" V |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 3 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $10.183 | |||||
Specifications
Data sheet
| Weight: | - |
|---|---|
| Tool Type: | Combination |
| Tip - Type: | Flat Nose |
| Tip - Shape: | Straight |
| Series: | - |
| Length: | 8.00" (203.2mm) |
| Jaw - Type: | Serrated |
| Features: | Non-Slip |
| Detailed Description: | Combination Pliers Flat Nose Serrated 8.00" (203.2mm) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply H28VN, use the request quote form to request H28VN pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number H28VN.The price and lead time for H28VN depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# H28VN.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


