H200X122H1T-2
Panduit
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy H200X122H1T-2 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. H200X122H1T-2
Manufacturer Panduit
Description HEATSHRINK THERMTRANS
(In US Dollars)
1 pcs
Data sheet
Series:-
Packaging:250 per Roll
Other Names:07498320725
Operating Temperature:-55°C ~ 135°C
Moisture Sensitivity Level (MSL):Not Applicable
Material:Polyolefin
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Label Type:Heat Shrinkable, Two-Sided
Label Size:2.00" x 1.22" (50.8mm x 31.0mm)
For Use With/Related Products:Thermal Transfer Printer
Detailed Description:White Heat Shrinkable, Two-Sided Label 2.00" x 1.22" (50.8mm x 31.0mm)