H12
3M
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy H12 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy H12 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | H12 |
|---|---|
| Manufacturer | 3M |
| Description | APPLICATOR PERFORM 1" WIDE MAX |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $32.88 | $31.056 | $29.229 | $28.316 | ||
Specifications
Data sheet
| Type: | Hand Held Dispenser with Hand Brake |
|---|---|
| Tape Width - Max: | 1.00" (25.40mm) |
| Series: | Scotch® |
| Other Names: | 0 00 21200 06953 6 2120006953 21200069536 3M161537 7000005393 78802322079 H12-ND |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 3 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Tape Hand Held Dispenser with Hand Brake 1.00" (25.40mm) Tape Width |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply H12, use the request quote form to request H12 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number H12.The price and lead time for H12 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# H12.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation




