H050X064H4T
Panduit
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy H050X064H4T with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. H050X064H4T
Manufacturer Panduit
Description LABEL HEAT SHRINK
(In US Dollars)
1 pcs
Data sheet
Series:-
Packaging:2000 per Roll
Other Names:07498308103
Operating Temperature:-55°C ~ 135°C
Moisture Sensitivity Level (MSL):Not Applicable
Material:Polyolefin
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Label Type:Heat Shrinkable
Label Size:0.50" x 0.64" (12.7mm x 16.3mm)
For Use With/Related Products:Thermal Transfer Printer
Detailed Description:Red Heat Shrinkable Label 0.50" x 0.64" (12.7mm x 16.3mm)