GW JDSLS1.EC-FRFT-5U8X-1-120-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy GW JDSLS1.EC-FRFT-5U8X-1-120-R18 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. GW JDSLS1.EC-FRFT-5U8X-1-120-R18
Manufacturer OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Description LED DURIS E5 WARM WHT 2700K SMD
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Voltage - Forward (Vf) (Typ):3.25V
Viewing Angle:120°
Thermal Resistance of Package:52°C/W
Series:DURIS® E 5
Other Names:GW JDSLS1.EC-FRFT-5U8X-1-120-R18-ND
Q65111A5782
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:-
Detailed Description:LED Lighting DURIS® E 5 White, Warm 2700K 3.25V 120mA 120°
Current - Test:120mA
Current - Max:150mA