GW DASPA1.UC-HTJP-5C8E-1-100-R18
Buy GW DASPA1.UC-HTJP-5C8E-1-100-R18 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. GW DASPA1.UC-HTJP-5C8E-1-100-R18
Manufacturer OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Description LED DURIS SMD
Data sheet
Voltage - Forward (Vf) (Typ):3.02V
Viewing Angle:130°
Thermal Resistance of Package:18°C/W
Supplier Device Package:SMD
Size / Dimension:0.102" L x 0.087" W (2.60mm x 2.20mm)
Series:DURIS® P 5
Package / Case:1009 (2622 Metric)
Other Names:GWDASPA1.UC-HTJP-5C8E-1-100-R18
Q65112A5470
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):2 (1 Year)
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height - Seated (Max):0.051" (1.30mm)
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:-
Detailed Description:LED Lighting DURIS® P 5 White 3.02V 100mA 130° 1009 (2622 Metric)
Current - Test:100mA
Current - Max:250mA