GW DASPA1.EC-HPHR-5L7N-1-100-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy GW DASPA1.EC-HPHR-5L7N-1-100-R18 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. GW DASPA1.EC-HPHR-5L7N-1-100-R18
Manufacturer OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Description LED DURIS P5 NEU WHT 4000K 2SMD
(In US Dollars)
1 pcs
Data sheet
Voltage - Forward (Vf) (Typ):3V
Viewing Angle:130°
Thermal Resistance of Package:25°C/W
Supplier Device Package:SMD
Size / Dimension:0.102" L x 0.087" W (2.60mm x 2.20mm)
Series:DURIS® P 5
Packaging:Cut Tape (CT)
Package / Case:1010 (2525 Metric)
Other Names:475-2999-1
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):2 (1 Year)
Lumens/Watt @ Current - Test:107 lm/W
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height - Seated (Max):0.052" (1.31mm)
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:32 lm (28 lm ~ 36 lm)
Detailed Description:LED Lighting DURIS® P 5 White, Neutral 4000K 3V 100mA 130° 1010 (2525 Metric)
Current - Test:100mA
Current - Max:250mA