G30E120CTW
Lite-On SCT
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy G30E120CTW with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. G30E120CTW
Manufacturer Lite-On SCT
Description Schottky Rectifier, Trench. AEC-Q101, If 30A, Ifsm 270A, IR 40uA, VF 0.91V