G2RL-24-24VDC
Omron
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy G2RL-24-24VDC with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. G2RL-24-24VDC
Manufacturer Omron
Description Power/signal Relay DPDT Momentary 0.17A (coil) 24VDC (coil) 400MW (coil) 8A (contact) 300VDC (contact) Through...