G125-MC35005L4-0300F
Buy G125-MC35005L4-0300F with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. G125-MC35005L4-0300F
Manufacturer Harwin
Description 1.25MM M/F 50POS 30AWG 300MM