G125-MC21005L4-0150M
Harwin
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy G125-MC21005L4-0150M with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. G125-MC21005L4-0150M
Manufacturer Harwin
Description 1.25MM M/M 10POS 28AWG 150MM