G125-FW10300F94
Harwin
G125-FW10300F94
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy G125-FW10300F94 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. G125-FW10300F94
Manufacturer Harwin
Description 1.25MM F/F ON 26AWG 300MM
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Data sheet
Wire Gauge:26 AWG
Series:Gecko
Other Names:952-2475
G125-FW10300F94-ND
Number of Rows:1
Number of Conductors:1
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:7 Weeks
Length:11.8" (300.0mm)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Detailed Description:White 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 11.8" (300.0mm)