FUW.3K.93C.ZLMC96W
LEMO
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy FUW.3K.93C.ZLMC96W with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy FUW.3K.93C.ZLMC96W with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | FUW.3K.93C.ZLMC96W |
|---|---|
| Manufacturer | LEMO |
| Description | REPAIR KIT FOR 3K PLUGS |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Specifications: | - |
|---|---|
| Series: | 3K.93C |
| Operating Temperature: | - |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material Flammability Rating: | - |
| Material: | Brass |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Ingress Protection: | - |
| For Use With/Related Products: | 3K Plugs |
| Detailed Description: | Connector Repair Kit For 3K Plugs |
| Color: | Black |
| Accessory Type: | Repair Kit |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply FUW.3K.93C.ZLMC96W, use the request quote form to request FUW.3K.93C.ZLMC96W pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number FUW.3K.93C.ZLMC96W.The price and lead time for FUW.3K.93C.ZLMC96W depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# FUW.3K.93C.ZLMC96W.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation




