FL75L07A
Delta Electronics
FL75L07A
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy FL75L07A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. FL75L07A
Manufacturer Delta Electronics
Description LINE FILTER 75VAC 7A SMD
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 500 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs
Data sheet
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:75V
Termination Style:SMD (SMT) Tab
Series:Delphi
Other Names:603-1256-2
FL75L07 A
Operating Temperature:-40°C ~ 115°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):3 (168 Hours)
Manufacturer Standard Lead Time:24 Weeks
Inductance:-
Frequency - Operating:-
Filter Type:DC
Current:7A