FCM1.2-S6-C14
Panduit
FCM1.2-S6-C14
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy FCM1.2-S6-C14 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. FCM1.2-S6-C14
Manufacturer Panduit
Description CABLE MNT #6 SCREW GRY NYL 1.2"
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Data sheet
Type:Single Opening
Size / Dimension:1.37" L x 1.00" W x 0.39" H (34.8mm x 25.4mm x 9.9mm)