FC4STCBMF25.0-BAG200
Fox Electronics
FC4STCBMF25.0-BAG200
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy FC4STCBMF25.0-BAG200 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. FC4STCBMF25.0-BAG200
Manufacturer Fox Electronics
Description CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF T/H
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs10000 pcs
Data sheet
Type:MHz Crystal
Size / Dimension:0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm)