FC3BQBBME25.0-T1
Fox Electronics
FC3BQBBME25.0-T1
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy FC3BQBBME25.0-T1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. FC3BQBBME25.0-T1
Manufacturer Fox Electronics
Description CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
(In US Dollars)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs
Data sheet
Type:MHz Crystal
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)