FAR-F6KB-2G1400-B4GC-Z
Taiyo Yuden
FAR-F6KB-2G1400-B4GC-Z
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy FAR-F6KB-2G1400-B4GC-Z with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. FAR-F6KB-2G1400-B4GC-Z
Manufacturer Taiyo Yuden
Description Saw Filter, W-cdma I (2G) Rx, 5GHZ, Balan
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 93789 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.055" L x 0.039" W (1.40mm x 1.00mm)
Series:F6
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:5-SMD, No Lead
Other Names:587-2844-2
FARF6KB2G1400B4GCZ
PJ F6KB2G140B4GC-Z
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:12 Weeks
Insertion Loss:1.7dB
Height (Max):0.020" (0.50mm)
Frequency - Center:2.14GHz
Bandwidth:60MHz