FAR-F5KA-710M00-D4VQ-Z
Taiyo Yuden
FAR-F5KA-710M00-D4VQ-Z
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy FAR-F5KA-710M00-D4VQ-Z with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. FAR-F5KA-710M00-D4VQ-Z
Manufacturer Taiyo Yuden
Description Saw Filter, Lte Xvii Tx, 1GHZ, Unbalanced
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 2875 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs10000 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.055" L x 0.039" W (1.40mm x 1.00mm)
Series:F5
Ratings:-
Packaging:Original-Reel®
Package / Case:5-SMD, No Lead
Other Names:587-2850-6
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:12 Weeks
Insertion Loss:1.2dB
Height (Max):0.020" (0.50mm)
Frequency - Center:710MHz
Bandwidth:12MHz