F6KA2G140D4CG-Z
Taiyo Yuden
F6KA2G140D4CG-Z
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy F6KA2G140D4CG-Z with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. F6KA2G140D4CG-Z
Manufacturer Taiyo Yuden
Description FILTER SAW 2.14GHZ 5SMD
(In US Dollars)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.055" L x 0.039" W (1.40mm x 1.00mm)
Series:F6
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:5-SMD, No Lead
Other Names:587-2843-2
F6KA2G140D4CGZ
FAR-F6KA-2G1400-D4CG-Z
FARF6KA2G1400D4CGZ
PJ F6KA2G140D4CG-Z
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:12 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Insertion Loss:1.9dB
Height (Max):0.020" (0.50mm)
Frequency - Center:2.14GHz
Bandwidth:60MHz