EXC-X4CE900U
Panasonic
EXC-X4CE900U
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy EXC-X4CE900U with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. EXC-X4CE900U
Manufacturer Panasonic
Description CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
(In US Dollars)
10000 pcs
Data sheet
Voltage Rating - DC:5V
Voltage Rating - AC:-
Size / Dimension:0.026" L x 0.020" W (0.65mm x 0.50mm)