ERJ-3EKF4301V
Panasonic
ERJ-3EKF4301V
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ERJ-3EKF4301V with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ERJ-3EKF4301V
Manufacturer Panasonic
Description RES SMD 4.3K OHM 1% 1/10W 0603
Data sheet
Tolerance:±1%
Temperature Coefficient:±100ppm/°C
Supplier Device Package:0603
Size / Dimension:0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series:ERJ
Resistance:4.3 kOhms
Power (Watts):0.1W, 1/10W