ERA2AEB1650X
Panasonic
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ERA2AEB1650X with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ERA2AEB1650X
Manufacturer Panasonic
Description Res Thin Film 0402 165 Ohm 0.1% 0.063W ±25ppm/C Molded SMD Punched Carrier T/R