ER41/7.6/32-3F36
FERROXCUBE
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ER41/7.6/32-3F36 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ER41/7.6/32-3F36
Manufacturer FERROXCUBE
Description PLANAR ER CORES
(In US Dollars)
180 pcs
Data sheet
Width:32.00mm
Tolerance:-
Supplier Device Package:ER 41 x 7.6 x 32
Series:*
Material:3F36
Manufacturer Standard Lead Time:24 Weeks
Length:40.64mm
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height:7.60mm