ENW89837AWKF
Panasonic
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ENW89837AWKF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ENW89837AWKF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | ENW89837AWKF |
|---|---|
| Manufacturer | Panasonic |
| Description | PAN1026A EXPERIMENTER KIT |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $340.56 | |||||
Specifications
Data sheet
| Type: | Transceiver; Bluetooth® Smart Ready 4.x Dual Mode |
|---|---|
| Supplied Contents: | Board(s), Cable(s), Accessories |
| Series: | PAN1026A |
| Other Names: | P122526 |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Frequency: | 2.4GHz |
| For Use With/Related Products: | PAN1026A |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply ENW89837AWKF, use the request quote form to request ENW89837AWKF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ENW89837AWKF.The price and lead time for ENW89837AWKF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ENW89837AWKF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

