ELJFC560JF
Buy ELJFC560JF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ELJFC560JF
Manufacturer Panasonic
Description Ind General Purpose Chip Molded Wirewound 56uH 5% 2.52MHz 20Q-Factor 75mA 1008 T/R