ELJFC100JF
Buy ELJFC100JF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ELJFC100JF
Manufacturer Panasonic
Description Ind General Purpose Chip Molded Wirewound 10uH 5% 2.52MHz 25Q-Factor 80mA 1008 T/R