EFD30/15/9-3C95
FERROXCUBE
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy EFD30/15/9-3C95 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. EFD30/15/9-3C95
Manufacturer FERROXCUBE
Description EFD CORES
(In US Dollars)
480 pcs
Data sheet
Width:9.10mm
Tolerance:-
Supplier Device Package:EFD 30 x 15 x 9
Series:*
Material:3C95
Manufacturer Standard Lead Time:24 Weeks
Length:30.00mm
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height:15.00mm