EFD25/13/9-3C95
FERROXCUBE
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy EFD25/13/9-3C95 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. EFD25/13/9-3C95
Manufacturer FERROXCUBE
Description EFD CORES
(In US Dollars)
896 pcs
Data sheet
Width:9.10mm
Tolerance:-
Supplier Device Package:EFD 25 x 13 x 9
Series:*
Other Names:432701850761
BH3EFD2513092U60PP
Material:3C95
Manufacturer Standard Lead Time:24 Weeks
Length:25.00mm
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height:12.50mm