EEFUE0J151R
Buy EEFUE0J151R with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. EEFUE0J151R
Manufacturer Panasonic
Description Cap Aluminum 150uF 6.3V 20% (7.3 X 4.3 X 4.2mm) SMD 0.012 Ohm 3300mA 1000h 105C Embossed T/R