EEFUE0D471R
Buy EEFUE0D471R with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. EEFUE0D471R
Manufacturer Panasonic
Description Cap Aluminum 470uF 2V 20% (7.3 X 4.3 X 4.2mm) SMD 0.012 Ohm 3300mA 1000h 105C Embossed T/R