EEFSX0D471E4
Panasonic
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy EEFSX0D471E4 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. EEFSX0D471E4
Manufacturer Panasonic
Description Cap Aluminum Polymer 470uF 2VDC 20% (7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 0.0045 Ohm 4000mA 1000h 105C Embossed T/R