EEFCD0K8R2R
Panasonic
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy EEFCD0K8R2R with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. EEFCD0K8R2R
Manufacturer Panasonic
Description Cap Aluminum 8.2uF 8V 20% (7.3 X 4.3 X 1.8mm) SMD 0.055 Ohm 1400mA 1000h 105C Embossed T/R