ECX-L33CM-77.760
Buy ECX-L33CM-77.760 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ECX-L33CM-77.760
Manufacturer ECS Inc. International
Description OSC XO 77.7600MHZ LVDS SMD
Data sheet
Voltage - Supply:3.3V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series:ECSpressCON™ ECX-L
Package / Case:6-SMD, No Lead
Output:LVDS
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±25ppm
Frequency:77.76MHz
Detailed Description:77.76MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):18mA