ECX-L25CM-80.000
Buy ECX-L25CM-80.000 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ECX-L25CM-80.000
Manufacturer ECS Inc. International
Description OSC XO 80.0000MHZ LVDS SMD
Data sheet
Voltage - Supply:2.5V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Output:LVDS
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max):0.051" (1.30mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±25ppm
Frequency:80MHz
Detailed Description:80MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):18mA