ECQ-B1H102JF3
Panasonic
ECQ-B1H102JF3
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ECQ-B1H102JF3 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ECQ-B1H102JF3
Manufacturer Panasonic
Description CAP FILM 1000PF 5% 50VDC RADIAL
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Voltage Rating - DC:50V
Voltage Rating - AC:-
Tolerance:±5%
Termination:PC Pins
Size / Dimension:0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm)