EA EPA60-A
Electronic Assembly GmbH
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy EA EPA60-A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy EA EPA60-A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | EA EPA60-A |
|---|---|
| Manufacturer | Electronic Assembly GmbH |
| Description | 6" E-PAPER GRAY SCALES |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $140.54 | $137.374 | $132.09 | |||
Specifications
Data sheet
| Viewing Area: | 90.60mm W x 122.40mm H |
|---|---|
| Touchscreen: | - |
| Series: | - |
| Other Names: | 1481-1243 |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 3 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface: | - |
| Graphics Color: | - |
| Dot Size: | - |
| Dot Pixels: | 800 x 480 |
| Dot Pitch: | 0.15mm W x 0.15mm H |
| Display Type: | TFT - Electronic Paper Display (EPD) |
| Display Mode: | Reflective |
| Diagonal Screen Size: | 6.0" (152.40mm) |
| Detailed Description: | Graphic LCD Display Module Reflective TFT - Electronic Paper Display (EPD) 6.0" (152.40mm) 800 x 480 |
| Backlight: | - |
| Background Color: | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply EA EPA60-A, use the request quote form to request EA EPA60-A pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number EA EPA60-A.The price and lead time for EA EPA60-A depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# EA EPA60-A.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
