E7111-0-102A19-AG
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy E7111-0-102A19-AG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy E7111-0-102A19-AG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | E7111-0-102A19-AG |
|---|---|
| Manufacturer | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Description | EZAIRO 7111 T&R MPQ 250 |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 250 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $59.464 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - I/O: | - |
|---|---|
| Voltage - Core: | 2.00V |
| Type: | Audio Processor |
| Supplier Device Package: | 19-SIP (5.25x2.9) |
| Series: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 19-LFLGA Module |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 50°C |
| On-Chip RAM: | - |
| Non-Volatile Memory: | EEPROM (2Mbit) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Lead Free Status: | Lead free |
| Interface: | I²C, PCM, SPI, UART |
| Clock Rate: | 15.36MHz |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply E7111-0-102A19-AG, use the request quote form to request E7111-0-102A19-AG pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number E7111-0-102A19-AG.The price and lead time for E7111-0-102A19-AG depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# E7111-0-102A19-AG.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


