DSC2230FI2-C0006
Buy DSC2230FI2-C0006 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. DSC2230FI2-C0006
Data sheet
Voltage - Supply:2.25 V ~ 3.6 V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series:DSC2230
Packaging:Tube
Package / Case:14-SMD, No Lead
Output:LVDS
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height:0.035" (0.90mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±25ppm
Frequency - Output 2:-
Frequency - Output 1:-
Detailed Description:LVDS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V 14-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):32mA
Current - Supply (Disable) (Max):23mA