DSC2033FI2-F0032
Micrel / Microchip Technology
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy DSC2033FI2-F0032 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. DSC2033FI2-F0032
Manufacturer Micrel / Microchip Technology
Description MEMS OSCILLATOR 3.0V -40C-85C 25
Lead Free Status / RoHS Status
Call
Reference Price
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Voltage - Supply:2.25 V ~ 3.6 V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series:DSC2033
Packaging:Tube
Package / Case:14-SMD, No Lead
Output:LVDS
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Height:0.037" (0.95mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±25ppm
Frequency - Output 4:-
Frequency - Output 3:-
Frequency - Output 2:30MHz, 60MHz, 80MHz, 100MHz, 120MHz, 160MHz, 180MHz, 200MHz
Frequency - Output 1:10MHz, 30MHz, 50MHz, 80MHz, 100MHz, 160MHz
Detailed Description:LVDS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V 14-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):23mA