DR360A
Orion Fans
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy DR360A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy DR360A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | DR360A |
|---|---|
| Manufacturer | Orion Fans |
| Description | INLET RING 360MM FOR OAB360 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $15.80 | $15.048 | $14.108 | |||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $12.509 | $11.756 | $11.521 | |||
Specifications
Data sheet
| Series: | - |
|---|---|
| Other Names: | 1053-1703 DR360AX |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | Not Applicable |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Length: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Fits Fan Size: | 360mm Dia |
| Fan Accessory Type: | Inlet Ring |
| Detailed Description: | Fan Inlet Ring For 360mm Dia |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply DR360A, use the request quote form to request DR360A pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number DR360A.The price and lead time for DR360A depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# DR360A.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


