DPX204752DT-4028A1
TDK Corporation
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy DPX204752DT-4028A1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy DPX204752DT-4028A1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | DPX204752DT-4028A1 |
|---|---|
| Manufacturer | TDK Corporation |
| Description | RF DIPLEXER 2.4GHZ/3.965GHZ 0805 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 2000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.35 | |||||
Specifications
Data sheet
| Series: | DPX |
|---|---|
| Return Loss (Low Band / High Band): | 7dB / 10dB |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad |
| Other Names: | 445-3390-2 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Low Band Attenuation (min / max dB): | 20.00dB / - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| High Band Attenuation (min / max dB): | 20.00dB / - |
| Frequency Bands (Low / High): | 2.3GHz ~ 2.5GHz / 3.17GHz ~ 4.76GHz |
| Detailed Description: | RF Diplexor 2.3GHz ~ 2.5GHz / 3.17GHz ~ 4.76GHz 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply DPX204752DT-4028A1, use the request quote form to request DPX204752DT-4028A1 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number DPX204752DT-4028A1.The price and lead time for DPX204752DT-4028A1 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# DPX204752DT-4028A1.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

