DLP1NDN350HL4L
Murata Electronics
DLP1NDN350HL4L
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy DLP1NDN350HL4L with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. DLP1NDN350HL4L
Manufacturer Murata Electronics
Description CMC 100MA 4LN 35 OHM SMD
(In US Dollars)
5000 pcs
Data sheet
Voltage Rating - DC:5V
Voltage Rating - AC:-
Size / Dimension:0.059" L x 0.026" W (1.50mm x 0.65mm)
Series:DLP1N
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0603 (1608 Metric), 8 Lead
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Number of Lines:4
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:8 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Impedance @ Frequency:35 Ohms @ 100MHz
Height (Max):0.020" (0.50mm)
Filter Type:Signal Line
Features:-
Detailed Description:4 Line Common Mode Choke Surface Mount 35 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 2.25 Ohm
DC Resistance (DCR) (Max):2.25 Ohm
Current Rating (Max):100mA