DF2319EVTE25V
Renesas Electronics America
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy DF2319EVTE25V with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. DF2319EVTE25V
Manufacturer Renesas Electronics America
Description IC MCU 16BIT 512KB FLASH 100TQFP
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 19 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs
Data sheet
Voltage - Supply (Vcc/Vdd):2.7 V ~ 3.6 V
Supplier Device Package:100-TQFP (14x14)
Speed:25MHz