DF2238RTF13V
Renesas Electronics America
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy DF2238RTF13V with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. DF2238RTF13V
Manufacturer Renesas Electronics America
Description IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
(In US Dollars)
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Data sheet
Voltage - Supply (Vcc/Vdd):2.2 V ~ 3.6 V
Supplier Device Package:100-TQFP (12x12)
Speed:13MHz