DCT20EFD-U32S003
TDK Corporation
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy DCT20EFD-U32S003 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy DCT20EFD-U32S003 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | DCT20EFD-U32S003 |
|---|---|
| Manufacturer | TDK Corporation |
| Description | TRANSFORMER 10UH 10.0A PHOTO |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 400 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $5.075 | |||||
Specifications
Data sheet
| Weight: | - |
|---|---|
| Size / Dimension: | 0.866" L x 0.866" W (22.00mm x 22.00mm) |
| Series: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 2 (1 Year) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 14 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height - Seated (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| For Use With/Related Products: | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply DCT20EFD-U32S003, use the request quote form to request DCT20EFD-U32S003 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number DCT20EFD-U32S003.The price and lead time for DCT20EFD-U32S003 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# DCT20EFD-U32S003.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation



