D-SCE-2.4-50-S1-4
Agastat Relays / TE Connectivity
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy D-SCE-2.4-50-S1-4 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. D-SCE-2.4-50-S1-4
Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description HEATSHK 2.4MM ID 50MM PRESCORE
Lead Free Status / RoHS Status Not applicable / RoHS Compliant
Call
Reference Price
(In US Dollars)
1000 pcs
Data sheet
Series:D-SCE
Packaging:-
Other Names:3425690001
A119610
Operating Temperature:-75°C ~ 135°C
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Material:Polyolefin (PO), Irradiated
Manufacturer Standard Lead Time:14 Weeks
Label Type:Heat Shrinkable
Label Size:0.09" x 1.90" (2.4mm x 48.3mm)
Detailed Description:Yellow Heat Shrinkable Label 0.09" x 1.90" (2.4mm x 48.3mm)