CYW150OXC
Energy Micro (Silicon Labs)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CYW150OXC with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. CYW150OXC
Manufacturer Energy Micro (Silicon Labs)
Description IC CLOCK 440BX AGP 56SSOP
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Voltage - Supply:3.135 V ~ 3.465 V
Supplier Device Package:56-SSOP
Series:-
Ratio - Input:Output:2:33
Packaging:Tube
Package / Case:56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
PLL:Yes
Output:Clock
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Number of Circuits:1
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Main Purpose:Intel CPU Servers
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Input:Clock, Crystal
Frequency - Max:150MHz