CY62148G-45SXIT
Cypress Semiconductor
CY62148G-45SXIT
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CY62148G-45SXIT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. CY62148G-45SXIT
Manufacturer Cypress Semiconductor
Description IC SRAM 4M PARALLEL 32SOIC
(In US Dollars)
1000 pcs
Data sheet
Write Cycle Time - Word, Page:45ns
Voltage - Supply:4.5 V ~ 5.5 V
Technology:SRAM - Asynchronous
Supplier Device Package:32-SOIC
Series:MoBL®
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:32-SOIC (0.445", 11.30mm Width)
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)